KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10481202
nr 1048 1202
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, Komposition, monogramsignerad SH, -91, bladets mått: 75x56
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 augusti 2016
kl 18:29:00
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr